Klub Turystyki Górskiej GRAŃ - Olsztyn.  Góry to nasza pasja !!!

Nasz Klub jest najstarszym klubem górskim działającym przy Warmińsko-Mazurskim Oddziale PTTK w Olsztynie. Powstał w 1969 roku. Celem KTG "Grań" jest popularyzacja turystyki górskiej.  Klub zrzesza młodzież szkolną, studentów, a także doświadczonych turystów górskich w każdym wieku!

Co roku, na przełomie lipca i sierpnia organizujemy 10-dniowe rajdy górskie w Beskidy (mi.in. Sądecki, Żywiecki, Gorce, Pieniny), Bieszczady oraz Sudety. Ponadto, organizujemy liczne wyjazdy kameralne np. w Tatry oraz także w Alpy (m.in Dolomity, Alpy Julijskie, Alpy Bawarskie). Przygotowujemy też inne imprezy górskie, piesze, krajoznawcze. Zrzeszamy pasjonatów turystyki górskiej, trekkingu wysokogórskiego i osób głodnych przygód - bez względu na wiek.

Zebrania klubowe odbywają się w drugi czwartek każdego miesiąca o godzinie 18:30 w "klubie turysty" w Warmińsko-Mazurskim Oddziale PTTK - ul. Staromiejska 1 w Olsztynie (informacje poprzez e-mail lub telefonicznie).

Sprzęt klubu - http://www.gran.olsztyn.pl/sprzet-klubu.html
Zapraszamy na spotkania turystów TRAMP - www.tramp.olsztyn.pl

Adres:

Oddział Warmińsko- Mazurski PTTK
Klub Turystyki Górskiej "Grań"
Olsztyn 10-950, ul. Staromiejska 1/13
tel. 89 527-36-65