Klub na Google+

Klub na Google+

Partnerzy

 

 

 

 

 

Spotkania turystów

gazeta mazury

 

znakarze szlaków

Rajd Góry Warmii i Mazur – sobota 27.09.2014 PDF Drukuj Email
środa, 17 września 2014 07:08

Zapraszamy na rajd pieszy z cyklu "Rajd Góry Warmii i Mazur" dnia 27.09.2014. Trasa rajdu: Mrągowo - szlak żółty - jezioro Czos - Góra Czterech Wiatrów - Mrągowo. Dystans około 14 km.

Rajd odbędzie się z okazji Światowego Dnia Turystyki.

 

Odjazd autobusów z Olsztyna:

1) bus - odjazd o godzinie 9:00 przy Pl. Konstytucji 3-maja.

2) lub autobus w ramach Zlotu "Zadyszka" - odjazd o godzinie 9:00, parking przy ul. Nowowiejskiego.

Spotkanie uczestników: Dworzec PKS w Mrągowie o godz. 10:30.

 

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Koszty przejazdów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Członkowie PTTK z opłaconą na bieżąco składką są ubezpieczeni. Pozostałe osoby mogą ubezpieczyć się we własnym zakresie.

Informacje o rajdzie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w Zlocie Turystów ZADYSZKA w Sorkwitach, wpisowe 15 zł, koszt autobusu 20 zł (przejazd w dwie strony). Płatne w biurze Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK w Olsztynie (ul.Staromiejska 1/13). Dla osób nie uczestniczących w Zlocie możliwy jest powrót busem lub PKS z Mrągowa do Olsztyna. Informacje o zlocie: www.mazury.pttk.pl lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.